online slots game malaysia
SportVijesti

Željezničar savladao Borac, remi Širokog i Sarajeva

Završena je sezona u Wwin ligi Bosne i Hercegovine, a u fokusu je pobjeda Željezničara nad Borcem (2:1) te remi Širokog Brijega i Sarajeva rezultatom 2:2.

Željezničar je na Grbavici u odličnoj atmosferi dočekao novog prvaka BiH, ekipu Borca, te slavio rezultatom 2:1 zahvaljujući sjajnoj igri u prvom poluvremenu.

U drugom derbiju programa vidjeli smo dosta uzbuđenja, a na kraju se Sarajevo spasilo poraza na gostovanju Širokom Brijegu golom u 93. minuti. Završeno je rezultatom 2:2.

U ranije odigranim utakmicama danas Zrinjski je kao gost savladao Igman u Konjicu rezultatom 4:1, dok su GOŠK i Sloga Meridian remizirali rezultatom 1:1.