online slots game malaysia
SportVijesti

Nogometaši Juventusa svladali Lazio rezultatom 2:1

Nogometaši Juventusa svladali su Lazio rezultatom 2:1 u posljednjem susretu 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva, čime su došli na korak od obrane naslova prvaka.

Laziju je presudio Cristiano Ronaldo s dva pogotka u razmaku od svega tri minute. Prvo je Portugalac u 51. minuti realizirao jedanaesterac, a u 54. minuti je završio kontranapada za 2:0.

Gosti su u 83. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Ciro Immobile smanjili na 2:1 što je bio i konačan rezultat.

Četiri kola do kraja Juventus ima 80 bodova, osam više od najbližeg pratitelja Intera. Treća Atalanta ima 71 bod, a četvrti Lazio, koji već pet kola ne zna za pobjedu, skupio je 69 bodova.