online slots game malaysia
SportVijesti

Mladost i Sarajevo remizirali, Široki Brijeg slavio na Otoci

Nogometaši Sarajeva u prvom susretu današnjeg programa 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u Doboju kod Kaknja remizirali su sa ekipom Mladosti 2:2 (0:0).

Aktualni prvak poveo je u 59. minuti  golom Benjamina Tatara iz penala. Domaći su izjednačili samo dvije minute kasnije preko Nedima Hadžića.

Gosti su do novog vodstva došli u 68. minuti golom Harisa Handžića, dok je domaćoj ekipi bod osigurao Enes Alić u 80. minuti, sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca za konačnih 2:2.

U drugom susretu današnjeg programa Široki Brijeg je na Otoci slavio protiv Olimpika sa 2:1 (1:0).

Susret Velež – Zrinjski je u toku, a večeras od 20.30 sati u posljednjem susretu 2. kola sastaju se Tuzla City i Krupa.