online slots game malaysia
SportVijesti

Juventus neočekivano poražen na gostovanju kod Udinesea

Nogometaši Juventus imali su priliku u četvrtak navečer osigurati deveti uzastopni naslov prvaka Italije, ali su neočekivano poraženi na gostovanju kod Udinesea 2:1.

Matthijs de Ligt doveo je Juventus vodstvo u 42. minuti da bi u nastavku uslijedio preokret. U 52. minuti Ilija Nestorovski izjednačio je na 1:1, a u sudačkoj nadoknadi Seko Fofana pretvorio je protunapad domaćih u gol i pobjedu 2:1.

U drugoj utakmici igranoj u četvrtak navečer Lazio je pobijedio Cagliari 2:1.

Iako je u posljednjih pet utakmica Juventus upisao samo jednu pobjedu i dalje su u najboljoj poziciji za osvajanje “scudetta” i u tri preostala kola dovoljna im je jedna pobjeda.

Juventus je prvi na ljestvici Serie A s 80 bodova, druga Atalanta ima 74, treći Inter 73, a četvrti Lazio 72 boda.