online slots game malaysia
SportVijesti

Ubjedljiva pobjeda Željezničara nad Leotarom

Fudbaleri Željezničara na Grbavici su pobijeili ekipu Leotar sa 3:0, u prvom meču 25. kola Premijer lige BiH.

“Plavi” su ostvarili ubjedljivu pobjedu zahvaljujući kojoj su zadržali priključak za vodećim ekipama, izjednačivši se na  tabeli sa četvrtoplasianim Sarajevom koje ima utakmicu manje.

Piztanje pobjednika odlučeno je u prvom poluvremenu kada su postignuta sva tri gola.

Željezničar je poveo u petoj minuti. Štilić je uposlio Hodžića koji je pogodio mrežu gostujućeg gola.

Domaći su udvostručili prednost u 22. minuti. Hodžić je ovoga puta bio asistent Subašiću koji se oslobađa protivnika i pogadio za 2:0.

Na treći pogodak čekalo se šest minuta. Subašić je asistirao Mekiću koji ispod Puletića loptu šalje u mrežu Leotara.

U nastavku susreta obje ekipe imale su po nekoliko prilika ali se rezultat nije mijenjao.