online slots game malaysia
SportVijesti

Minimalna pobjeda Engeske nad Hrvatskom

Nogometna reprezentacija Engleske pobijedila je danas u Londonu selekciju Hrvatske sa 1:0, u susretu prvog kola D-grupe Evropskog prvenstva.

Strijelac jedinog gola na stadionu “Wembley” bio je Raheem Sterling u 57. minuti.Pitanje pobjednika odlučio je Sterling u 57. minuti nakon lijepe akcije i asistencije Phillipsa. Napadač Manchester Cityja utrčao je u srce šesnaesetrca i ispred Vrsaljka poslao loptu u gol.

Pet minuta kasnije Engelska je imala priliku da udvostuči prednost, ali Kane nije uspio iskoristiti dobar centaršut Mounta i sa nekoliko metara promašio je gol a uz to se i povrijedio.

Do kraja susreta hrvatski nogometaši pokušavali su doći do izjednačenja, ali su Englezi uspješno osujetili svaki njihov napad.

U drugom meču u ovoj grupi u ponedjeljak se sastaju Škotska i Češka.