online slots game malaysia
SportVijesti

Liga prvaka: Real Madrid i Manchester City u četvrtfinalu

Sinoć su odigrana dva uzvratna meča osmine finala Lige prvaka, a plasman dalje su bez većih problema izborili Real Madrid i Manchester City.

Real Madrid je nakon pobjede od minimalnih 1:0 u prvom meču i večeras u revanšu u Madridu s 3:1 savladao Atalantu i plasirao se u četvrtfinale.

Golove za španski klub su postigli Karim Benzema u 34., Sergio Ramos u 60. iz penala i Marco Asensio u 85. minuti, dok je pogodak za Atalantu postigao Luis Muriel u 83. minuti utakmice.

Manchester City, koji je u prvoj utakmici upisao pobjedu s 2:0, večeras je identičnim rezultatom ponovo savladao Borussiju Monchengladbach i izborio plasman dalje.

Strijelci za City bili su Kevin De Bruyne u 12. i Ilkay Gundogan u 18. minuti meča.

U srijedu su na programu još dva uzvratna meča osmine finala Lige prvaka u kojima se sastaju Bayern Minhen i Lazio (4:1) te Chelsea i Atletico Madrid (1:0).