online slots game malaysia
SportVijesti

Italija izbacila Belgiju s EURA

Italija se plasirala u polufinale Europskog nogometnog prvenstva svladavši u četvrtfinalnom ogledu jednog od najvećeg favorita reprezentaciju Belgije rezultatom 2:1.

Bila je to odlična utakmica, posebice u prvom poluvremenu. Dok je na jednoj strani Gianluigi
Donnarumma s nekoliko sjajnih intervencija spašavao gol Italije, napadači Azura na drugoj strani bili su neumoljivi.

Prvo je u 31. minuti Nicolo Barella doveo Talijane u vodstvo da bi u 44. u fantastičnoj solo akciji Lorenzo Insigne pogodio s 20 metara za 2:0.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Romelu Lukaku je realizirao kazneni udarac za 2:1 što će se pokazati i konačnim rezultatom.

U drugom poluvremenu viđeno je nešto manje izglednih prilika, a na kraju su Talijani uspjeli sačuvati mrežu i pobjedom 2:1 plasirati se u polufinale gdje ih čeka Španjolska koja je u ranijem terminu, boljim izvođenjem jedanaesterac, pobijedila Švicarsku.

U subotu se igraju preostala dva četvrtfinala u kojima se sastaju Češka – Danska te Engleska – Ukrajina.