online slots game malaysia
SportVijesti

Euro 2020: Pobjeda Rusije nad Finskom

Rusija je svladala Finsku rezultatom 1:0 u susretu skupine B Europskog nogometnog prvenstva.

Finci su odlično otvorili utakmicu i Joel Pohjanpalo je već u drugoj minuti zatresao rusku mrežu, međutim gol je poništen nakon što je pregledom snimke utvrđeno da je švedski napadač bio svega nekoliko centimetara u zaleđu.

Iako su ruski nogometaši imali veći dio vremena loptu u svojim nogama iz tog posjeda nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti finski gol sve do sudačke nadoknade prvog poluvremena kada je Aleksei Mirančuk udarcem s desetak metara pogodio za 1:0.

U drugom poluvremenu Finska nije imala snage doći do izjednačenja, pa su Rusi došli do pobjede i tri boda.

Drugi susret skupine B u četvrtak igraju Belgija i Danska.

Nakon nepotpunog 2. kola Belgija, Rusija i Finska imaju po 3 boda, dok je Danska bez bodova.