online slots game malaysia
SportVijesti

Utakmica između Veleža i Borca prekinuta nakon što je grupa domaćih navijača utrčala na teren

Utakmica 10. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine između Veleža i Borca prekinuta je osam minuta prije njenog završetka nakon što je grupa domaćih navijača utrčala na teren stadiona.

Nakon gola Vranješa za 2:0, nezadovoljni suđenjem sudije Topalovića, navijači su istrčali na teren, sudija se odmah povukao u svlačionicu zajedno sa svojim pomoćnicima te je na kraju odlučeno da se ne odigra posljednjih deset minuta meča.

Domaćini su najviše zamjerali nedosuđen penal nakon starta Zakarića nad Radovićem kod rezultata 0:0, ali i sporni prekršaj koji je prethodio Vranješovom prvom golu.