online slots game malaysia
SportVijesti

Pobjede nogometaša Sloge i Borca

U prvim susretima 14. kola nogometne Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipa Sloge u Modriči je pobijedila Sarajevo sa 1:0 (0:0),  dok je Borac u Novom Gradu  bio bolji od Posušja sa 2:1 (0:0).

Gol koji je Dobojlijama osigurao tri boda postigao je Milan Baskak u 74. minuti.

Na stadionu Mlakve u Novom Gradu sva tri pogotka postignuta su u sudijskoj nadoknadi.

Gostujuća ekipa Posušja povela je golom Gabrijela Bobana u 90. minuti, nakon čega je Borac u posljednja dva minuta napravio preokret golovima Nedeljka Piščevića i Gorana Zakarića iz penala.

U subotu se sastaju Široki Brijeg i Željezničar (19.00) te  Tuzla City i Igman (14.30).

Preostala dva susreta igraju se u nedjelju, a sastaju se Velež – Sloboda (14.30) i Leotar Zrinjski (14.30).