online slots game malaysia
SportVijesti

Odbojkaši BiH poraženi na startu kvalifikacija za EP

BH odbojkaši poraženi su u Sarajevu na samom startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo od reprezentacije Švicarske.

Gosti su u prvoj utakmici slavili rezultatom 3:1.

Naši odbojkaši odigrali su jako dobru utakmicu koja je bila rezultatski izjednačena. Poveli smo sa 25:23, da bi istim rezultatom Švicarsci uzeli drugi set.

Potom su Švicarci u trećem i četvrtom setu slavili sa 25:18 i 25:19 te tako uzeli bodove u gostima.

Najbolji u našim redovima bili su Osmanović sa 20 poena, potom Ristić sa 11 poena i Janković sa 8 poena.

Utakmica se igrala pred punim tribinama dvorane Ramiz Salčin, a treba istaći kako je publika odličnim navijanjem nosila momke tokom cijele utakmice, saopćeno je iz Odbojkaškog saveza BiH.