online slots game malaysia
SarajevoVijesti

Ministrici Adni Mesihović i Ibrahimu Obhođašu produžen pritvor

Općinski sud u Sarajevu na prijedlog Tužilaštva Kantona Sarajevo produžio je pritvor Adni Mesihović i Ibrahimu Obhođašu za još dva mjeseca.

Ministrica nauke, visokog obrazovanja i mladih Kantona Sarajevo Adna Mesihović i njena pomoćnica Dženita Viteškić uhapšene su u akciji “Koverta” a sumnjiče se za krivično djelo zloupotreba položaja ili ovlaštenja, odnosno za nezakonito zapošljavanje u ministarstvo.

Ibrahim Obhođaš je uhapšen u nastavku akcije “Koverta” na Sarajevskom aerodromu, a sumnjiči se za krivično djelo primanje dara ili drugih oblika koristi, odnosno, za posredovanje prilikom imenovanja direktora Javne ustanove Studentski centar Sarajevo. Osumnjičenoj Dženiti Viteškić određena je mjera zabrane sastajanja i kontaktiranja sa svjedocima i sa drugim osobama u vezi sa ovim slučajem.

0 0 vote
Article Rating

Show More
Subscribe
Notify of
guest


0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web stranice slažete se s uvjetima korištenja.

trusted online casino malaysia