online slots game malaysia
Sport

Južna Koreja poslala Zmajice kući

Ženska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine, porazom od Južne Koreje (66:99) izgubila je sve šanse da se nađe u drugoj fazi Svjetskog prvenstva koje se igra u Australiji.

Naše Zmajice su bile apsolutne favoritkinje u meču, ali su još jednom razočarale i pretrpjele težak poraz.

Ništa nije polazilo za rukom našim igračima, a selektor Goran Lojo nije imao baš nikakav odgovor. Jednostavno – djelovali smo loše i bezidejno. A rezulat svega je treći uzastopni poraz na Mundobasketu.

Sjajno su naše djevojke otvorile utakmicu. za manje od tri minute Bosna i Hercegovina je vodila 9:0. Čak skoro četiri minute naše djevojke nisu primile koš, a onda su ušle u lošu seriju.

Igračice Južne Koreje, poput prvog meča na otvaranju Mundobasketa, ubrzale su igru. To nije odgovaralo izabranicama Gorana Loje i prednost se polako počela topiti.

Naredni nastup za BiH je u noći sa nedjelje na ponedjeljak, u 3.30 sati – kada igramo protiv Belgije.

U ovom trenutku BiH ženska košarkaška selekcija je jedina selekcija bez pobjede u grupi.