online slots game malaysia
SportVijesti

Ivanković: Vlastitim greškama vratili smo Posušje u igru

Široki Brijeg i Posušje zaključili su subotnji program Premijer lige BiH podjelom bodova na Pecari.

U izjednačenom prvom poluvremenu domaći su poveli u 15. minuti preko Tonćija Mujana, a Posušje je do poravnanja došlo u samoj završnici prvog dijela preko Josipa Barišića koji je realizirao kazneni udarac u 44. minuti.

I u nastavku bila je to utakmica izjednačenih protivnika, ali ni jedna momčad nije uspjela doći do pobjedničkog gola. Utakmica je tako završila rezultatom 1:1 što je za Široki Brijeg već 11 remi u 22 odigrana prvenstvena susreta.

– Dobro se poznajemo i dobro smo jedni druge analizirali. Mislim da smo na otvaranju utakmice kontrolirali igru i imali neke situacije i držali visoki pritisak. Zatim smo iz situacije koje smo se pribojavali, a to je upadanje Mujana iza leđa naše obrane, primili gol – trener gostiju Stipe Balajić.

U nastavku, dodao je trener Posušja, njegova momčad imala je više izglednih situacija i bila je bliža pobjedi.

Trener domaće momčadi Jure Ivanković kazao je kako nije zadovoljan rezultatom, ustvrdivši kako je njegova momčad vlastitim greškama vratila Posušje u utakmicu.