online slots game malaysia
Sport

Elvedina Muzaferija osvojila prve ovosezonske bodove u Svjetskom kupu

Najbolja bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija zauzela je 28. mjesto u utrci superveleslaloma voženoj u austrijskom St. Antonu i tako došla do prvih ovosezonskih bodova u Svjetskom kupu.

Muzaferija je trku završila s vremenom 1:23.20, a za pobjednicom Larom Gut-Behrami iz Švicarske zaostala je 5.94 sekundi.

Tako je Elvedina osvojila i prva tri ovosezonska boda u Svjetskom kupu ove sezone i trenutno zauzima 42. mjesto u superveleslalomu, a 109 u ukupnom poretku.

Drugo mjesto na današnjoj trci pripalo je Italijanki Federici Brignone (+0.15), dok je treće mjesto na pobjedničkom postolju zauzela njena zemljakinja Marta Bassino (+0.19).